shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Zebranie Wiejskie
02.12.2016.


W dniu 10 grudnia (sobota) 2016r. o godz. 16:00 odbędzie się w strażnicy OSP Krzyszkowice ZEBRANIE WIEJSKIE.
Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszam.

Z poważaniem

sołtys
Władysław Dyduła
 
Sylwester 2016/2017
01.12.2016.
 
Prośba
21.11.2016.

Koło Gospodyń Dworzanki zwraca się z prośbą do mieszkańców Krzyszkowic. Staramy się brać udział w wielu konkursach promując siebie oraz naszą wieś. Zdobywamy na nich uznanie oraz nagrody, które pomagają nam działać. W najbliższym czasie okres Bożonarodzeniowy.


11 grudnia o godz.14 w Zespole Szkół im. A.Średniawskiego w Myślenicach odbędzie się konkurs na stół wigilijny oraz ozdoby z przed 50-ciu lat. Musimy przygotować potrawy zgodne z tamtym czasem oraz ozdobić choinkę własnoręcznymi ozdobami z naturalnych tworzyw np. słoma, papier,  kordonek. Chciałybyśmy prosić o pomysły ewentualnie zrobienie dla nas w formie wsparcia koła i dostarczenie przed konkursem np. łancuszków bombek w różnych technikach, oraz stroików z góry serdecznie dziękujemy.

18 grudnia na rynku w Myślenicach o godz.12 odbędzie się kiermasz świąteczny. Koła Gospodyń przygotowują poczęstunek dla mieszkańców Myślenic oraz okolic. Przy taj okazji będzie można zakupić np. ciasta, potrawy regionalne itp. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Jesteśmy otwarte na wszelkie pomysły, realną pomoc od mieszkańców, którzy zechcą nam pomóc, bo nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego same.
Prosimy w razie pytań o kontakt, dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.
 
Dotacja do wymiany pieców węglowych!
10.11.2016.
Od 21 listopada do końca roku 2016 w Wydziale Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji - pokój 12 w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice będzie można składać wypełnione wnioski na dotację do wymiany pieców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Program Ograniczenia Niskiej Emisji polega na wymianie w domach mieszkańców starych nieefektywnych pieców węglowych na ekologiczne kotły gazowe, na biomasę lub pompę ciepła. Warunkiem wdrożenia programu jest odpowiednie zainteresowanie mieszkańców, dlatego ważne jest wypełnienie przez Państwa poniższego wniosku, który ma charakter informacyjny. Wypełnienie wniosku jest wyrażeniem chęci przystąpienia do programu. Jest on cennym źródłem informacji niezbędnych do uzyskania przez Gminę dofinansowania przy składaniu ostatecznego wniosku.

Czytaj całość
 
POMOC
03.08.2016.


Osoby zainteresowane pomocą rodzinie tragicznie zmarłych Magdy i Marzeny Chrzanowskich mogą dokonać wpłaty na konto:

Dorota Chrzanowska
Krzyszkowice 567
ING Bank Śląski
Numer rachunku  64 1050 1445 1000 0091 3911 6181